top of page

Odborná stáž studentek z HumennéhoV termínu od 8. 9. do 27. 9. 2019 absolvovaly 4 žákyně zdravotnické školy z Humenného odbornou stáž v Nemocnici Třebíč. Praktikovaly na ortopedii, chirurgii 3, urologii a integrované JIP. Součástí stáže byla nejen praxe na odděleních, ale i exkurze na dalších odborných pracovištích: kožním oddělení a ambulanci, spánkové laboratoři, ZZS, oddělení rehabilitace, operačních sálech a centrální sterilizaci, oddělení ARO a chir. JIP, hemodialýze, patologii… Navštívily DpS na Koutkově ulici, kardiologii v Jihlavě. Kromě programu odborného měly naši hosté i program kulturní. Viděly Třebíč v plné kráse, nejvýznamnější pamětihodnosti města. Byly na Dalešické přehradě, Dalešicích a Valči. Vyšly na Pekelný kopec. S děvčaty z naší 4. C svedly turnaj v Bowlingu. Kdo vyhrál? Byl to vyrovnaný zápas. Líbilo se jim i v naší škole. Bylo toho opravdu hodně. Snad budou mít nekomplikovanou cestu domů, vytrvalost v učení a úspěchy u maturitních zkoušek. V rámci spolupráce škol pojedou naše žákyně 3. r. v červnu na praxi do Humenného. Jistě i pro naše děvčata bude odborná stáž v Humenném neméně přínosná.

47 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

3D tisk

Comments


bottom of page