top of page

Erasmus Portugalsko

Naše škola se již pravidelně účastní programu Erasmus+, který je financovaný z prostředků EU a umožňuje studentům plně hrazené studijní pobyty v zahraničí. V letošním roce vycestovali 4 žáci veterinárního oboru do Portugalska, kde budou působit na místní veterinární klinice. Tento příspěvek je z druhého dne pobytu, a protože začíná žákům praxe až od zítřejšího dne, měli jsme příležitost poznat Bragu, město, ve kterém budeme 14 dní žít, trošku blíže.  

Portugalsko je zemí se spoustou památek, které rozhodně stojí za navštívení, avšak program Erasmus není pouze o turistice, ale hlavně o jedinečné možnosti vykonávání praxe v cizojazyčném prostředí. Naši žáci vykonávali svoji stáž na veterinárních klinikách „Clínica Veterinária das Piscinas“ a „Centro veterinário de Sao Vicente“.14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page