top of page

Turisťák 2.C a 2.D

  • simonasobotkova
  • před 1 dnem
  • Minut čtení: 1

Konec druháku v podání 2.C a 2.D! ☀️ 

Máme za sebou turistický kurz, kterým jsme oficiálně zakončili školní rok. Počasí nám sice vyšlo parádně, ale ty kilometry v horku nám daly celkem zabrat a nohy bolí ještě teď. 

Důležité je, že jsme to všichni zvládli a máme splněno. Teď už hurá na zasloužené prázdniny! 🌊😎 



 
 
 

Komentáře


bottom of page