Turisťák 2.C a 2.D
- simonasobotkova
- před 1 dnem
- Minut čtení: 1
Konec druháku v podání 2.C a 2.D! ☀️
Máme za sebou turistický kurz, kterým jsme oficiálně zakončili školní rok. Počasí nám sice vyšlo parádně, ale ty kilometry v horku nám daly celkem zabrat a nohy bolí ještě teď.
Důležité je, že jsme to všichni zvládli a máme splněno. Teď už hurá na zasloužené prázdniny! 🌊😎

















Komentáře