Voříškiáda
- simonasobotkova
- před 1 dnem
- Minut čtení: 1
🐾 Dnes u nás proběhla školní Voříškiáda! 🐾
Školní areál se na chvíli proměnil v místo plné vrtících ocásků, radosti a skvělé atmosféry. Do soutěže se zapojili čtyřnozí mazlíčci našich žáků i učitelů, kteří předvedli své dovednosti, šarm i jedinečné osobnosti.
Soutěžilo se v disciplínách jako 🏆 Miss Pes, ❤️ Miss Sympatie, 🎭 Nejlepší kostým, 🦴 Nejlepší psí kousek a dalších zábavných kategoriích.
Všem soutěžícím i jejich páníčkům moc děkujeme za účast, skvělou náladu a nezapomenutelné zážitky. Gratulujeme vítězům a těšíme se zase na příští rok ☺️




























Komentáře